Цікаве

Українці допомогли загасити масштабну лісову пожежу в Польщі

Найбільш вірогідною причиною пожежі є загоряння під час сільськогосподарських робіт.

Українці у Польщі допомогли загасити пожежу поблизу села Белч-Ґурни у Нижньосілезькому воєводстві – завдяки їхнім діям вдалося врятувати ліс.

Про це повідомляє 1NEWS.

Перш ніж на місце займання прибули пожежники, вогонь намагались зупинити кілька українців – в руках у них були тільки лопати та гілки.

“Найважливішими були перші пів години, за допомогою лопат, піску та гілок вдалося погасити понад 500-700 метрів лінії вогню. Якби не героїчне ставлення і зусилля українських громадян, ліс міг згоріти, а вогонь міг навіть досягти домівок”, – написала Анна Сауц у коментарі до відео гасіння пожежі, розміщеного на Facebook-сторінці “Катаклізми у Польщі та у світі”.

Те, що зусилля українців були вирішальними у гасінні пожежі, підтвердив і речник районного штабу Державної протипожежної служби в Гурі Марцін Клефас.

“Ставлення цих людей заслуговує на повагу і визнання, вони, безумовно, запобігли розповсюдженню вогню в глибину лісу”, – сказав Клефас.

При цьому не повідомляється, чим займалися та як потрапили на місце пожежі українські громадяни.

Як повідомив речник пожежної бригади, в результаті пожежі згоріли 13 засіяних зерном гектарів землі та 1,5 гектара лісу. Збитки оцінили у 66 тисяч злотих.

Найбільш вірогідною причиною пожежі є загоряння під час сільськогосподарських робіт.

Джерело: Європейська правда

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close