Цікаве

Україна обрала фільм-претендент на премію “Оскар”

Нагадаємо, цього року в національному відборі на висування фільму на премію "Оскар" участь брав лише один український фільм - кінострічка режисера Нарімана Алієва "Додому"

Український оскарівський комітет обрав драму Нарімана Алієва “Додому” як національного претендента на премію “Оскар” за найкращий фільм іноземною мовою.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Український оскарівський комітет обрав фільм-кандидата від України – фільм “Додому”, режисер Наріман Алієв. Вітаємо команду фільму”, – вказали у Комітеті.

Нагадаємо, цього року в національному відборі на висування фільму на премію “Оскар” участь брав лише один український фільм – кінострічка режисера Нарімана Алієва “Додому”.

Фільм “Додому” (Evge – кримськотатарською) – повнометражний дебют українського і кримськотатарського режисера Нарімана Алієва. Сюжет стрічки розповідає, як батько з молодшим сином їдуть в окупований Крим ховати старшого, який загинув під час війни на Донбасі.

Батька зіграв відомий український і кримськотатарський актор і режисер Ахтем Сеїтаблаєв, який зняв фільм “Кіборги” про події в Донецькому аеропорту.

Фільм став одним із переможців конкурсу кінопроектів патріотичного спрямування Міністерства культури України 2018 року.

Джерело: УНН
Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close