Цікаве

Україна допоможе Литві колючим дротом

Литовська сторона, відчуваючи нестачу технічних засобів облаштування кордону, звернулася до України з проханням надати гуманітарну допомогу у вигляді відповідного колючого дроту для зміцнення кордону

Україна має намір надати Литві як гуманітарну допомогу колючий дріт для зміцнення державного кордону з Білоруссю в зв’язку зі збільшенням потоку нелегальних мігрантів.

Відповідний проєкт указу президента було схвалено на засіданні українського уряду, – інформує 1NEWS.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, презентуючи документ, зазначив, що його розроблено за дорученням прем’єр-міністра в зв’язку з критичною ситуацією, що склалася на кордоні Литви з Білоруссю, і відповідним зверненням литовської сторони про надання їй допомоги.

За словами Кулеби, в період із 1 січня до 27 липня на литовсько-білоруському держкордоні критично зросла кількість нелегальних мігрантів, які потрапляють із території Білорусі на територію Литви.

“У зв’язку з цим литовська сторона, відчуваючи нестачу технічних засобів облаштування кордону, звернулася до України з проханням надати гуманітарну допомогу у вигляді відповідного колючого дроту для зміцнення кордону”, – сказав Кулеба.

Він попросив колег підтримати проєкт цього рішення, підкресливши, що Литва є другом України і завжди підтримує Київ у критичних ситуаціях.

Джерело: Німецька хвиля

Back to top button