Цікаве

Уфологи стверджують, що NASA видалило відео на якому видно місто інопланетян на Місяці

Скотт Уорінг не міг навіть уявити, що прибульці могли колонізувати Місяць. Тепер же, американці намагаються приховати докази, за що їм доведеться поплатитися, інформує 1NEWS з посиланням на Голос українською.

 

 

Експерти акцентували увагу на тому, що в 2014 році Уорінг на знімках NASA виявивши місто інопланетян. Через деякий час з’явилися нові підтвердження. Таємничі світіння було видно неозброєним оком. Але зараз космічне агентство вирішило видалити відеоролик, на кадрах якого знайшли місто на Місяці. Його розміри сягають 150 метрів в довжину і 15 метрів завширшки. Уфолог уточнивши, що там може бути життя, однак вона може бути не призначений для людини.

До NASA після публікації загадкового відео було безліч претензій від учених. Деякі вважають, що знімки були спотвореними. Ймовірно, представники агентства видалили відео саме із-за критики. Однак, співтовариство уфологів вважає зворотне. Вони звинуватили американських вчених у приховуванні існування міста інопланетян, а тепер планують самостійно довести наявність життя на супутнику Землі.

Нагадаємо, NASA хоче підкоряти Місяць за допомогою мініатюрних приладів доставки вантажів.

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close