УкраїнаЦікаве

Учасник списку «Форбс» створює партію «для перезавантаження влади»

Народний депутат, екс-очільник Донецької ОДА Сергій Тарута заявив про створення нової політичної партії. Про це говориться на його сторінці у «Фейсбук».

«Ми створили нову партію. Вона буде побудована на ідеологічних принципах консерватизму – це республіканська партія з головною цінністю – людина», – заявив Сергій Тарута.

тарута

На його думку, саме ця ідеологія найбільше підходить для України, і особливо актуальна в даний період часу. «Ця ідеологія базується на підвищеній обороноздатності, на збільшенні витрат на захист, дозволяє носити зброю, що важливо зараз. Але найголовніше – вона розрахована на розвиток середнього класу населення, – підкреслив політик. Коли людина бідна, все інше відходить на другий план. Ми зможемо підняти економіку України, – зазначив Тарута.

Також за словами нардепа, зараз він вважає за необхідне – перезавантаження влади. «Головне завдання, яке я поставив перед собою – це перезавантаження влади, створення нового політичного проекту», – зазначив політик.

За його словами, це не буде «проект Тарути», він буде, перш за все, ідеологічним.

Сергій Тарута – український підприємець, політик, голова ради директорів компанії «Індустріальний союз Донбасу». За оцінкою журналу «Форбс», входить до 500 найбагатших людей планети. Статки Тарути оцінюють у$126 млн

Раніше ЗМІ повідомляли, що позафракційний нардеп Сергій Тарута створює власну партію з попередньою назвою «Основа».

Back to top button