Цікаве

У Єгипті оголосили про грандіозні знижки для туристів узимку: що відомо

В Єгипті запускають програму знижок на авіаквитки та готелі для місцевих й іноземних мандрівників. Так, вона буде діяти з 15 січня до кінця лютого 2021-го.

Про це повідомляє 1News. За словами інсайдерів, ініціатива “Насолоджуйтеся взимку у Єгипті” була створена з метою відродити туристичну галузь у країні. Програма стосуватиметься також і вартості екскурсій.

Куди можна буде літати дешевше

З 15 січня і до кінця лютого будуть знижені ціни на внутрішні рейси, щоб з’єднати туристичні міста в Єгипті: з Каїра в Луксор, Асуан, Шарм-ель-Шейх, Табу, Хургаду і Марса-Алам, а також з Олександрії в Луксор і Асуан.

Повідомляють, що ціни на авіаквитки з Каїра та Олександрії будуть доступні за фіксованою ціною 1500 єгипетських фунтів (2670 грн) до Луксора і Асуана, 1800 єгипетських фунтів (3200 грн) до Шарм-ель-Шейха, Хургади і Таби і 2000 єгипетських фунтів (3585 грн) – до Марса Алам. У вартість квитків також входять податки, які однакові для єгиптян та іноземців.

В Єгипті запускають програму знижок на авіаквитки

 

За словами голови та генерального директора EgyptAir Holding Company Рошді Закарії, пропозиціями польотів буде керувати національний перевізник EgyptAir, який також надав 20-відсоткову знижку на всі міжнародні рейси в Єгипет і назад.

Знижки в готелях і музеях

Окрім того, Єгипетська готельна асоціація готується оголосити назви і ціни готелів, що беруть участь в ініціативі. Готелі будуть надавати знижки на номери, продовжуючи працювати на 50 відсотків своєї місткості.

Готель в Єгипті

 

Зазначено, що частина ініціативи містить 50-відсоткову знижку на вхідні квитки в археологічні пам’ятники і музеї в провінціях Кена, Луксор і Асуан у січні та лютому.

  • Раніше Єгипет посилив контроль за тестами туристів на COVID-19.
  • З 1 грудня в країні ввели нові карантинні правила.

Джерело: Egypt Independent

Останні новини

Back to top button