Цікаве

У Верховній Раді потролили депутата, який пропонував продати собаку за газ (фото)

Народний депутат Антон Поляков, якого у листопаді 2019 року виключили з фракції «Слуга народу», 4 лютого прийшов до Верховної Ради у провокативній футболці. Як повідомляє кореспондент 1News, під піджаком на Полякові виднілась футболка з принтом собаки, яка показує середній палець. Знизу під зображенням написано «Не продаюсь».

Подібним чином депутат вочевидь намагався покепкувати над своїм колишнім колегою по фракції Євгеном Брагаром.

Нагадаємо, 31 січня під час телевізійного шоу в студію зателефонувала пенсіонерка з Кіровоградської області і запитала, як прожити, якщо всю пенсію необхідно віддати на комуналку. Депутат Брагар на це відповів: «Якщо собака у дворі елітної породи, можете її продати і спокійно заплатити».

Згодом він вибачився за своє висловлювання і пояснив його тим, що він «нова людина у політиці».

Тим часом заступник голови фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко заявив, що висловлювання Брагара будуть обговорені на засіданні фракції.

«Ми вже це обговорюємо третій день. Всередині фракції і будемо ще обговорювати. Сьогодні ввечері на фракції теж будемо обговорювати. Це нормальний процес прийняття такого непростого рішення. Тому що формально він нічого не порушив. А по-людськи заступник голови нашої фракції Євгенія Кравчук з ранку відразу після цього невдалого ефіру відреагувала. Ми принесли вибачення всім, кого ця ситуація обурила. Це велика кількість людей. Нам пишуть, мені теж пишуть в соціальних мережах. З причин цієї ситуації ми викликали на п’ятницю міністра Оржеля (Олексій Оржель – міністр енергетики – ред. 1News) для пояснення щодо виокремлення тарифу на транспортування, тому що це чутливе питання», – додав він.

Додамо, що висловлювання депутата Євгена Брагара стало приводом для численних гуморесок у соціальних мережах.

Автором мему є мешканець Рівного Micik  Gonibez.

Водночас Президент України Володимир Зеленський дав доручення Кабміну розібратись із ситуацією, яка склалась навколо жінки, якій депутат Брагар порадив продати собаку, щоб заплатити за комунальні послуги.

Back to top button