Цікаве

У Верховні Раді з’явився Джокер (фото, відео)

Народний депутат від фракції «Опозиційна платформа – За життя» Ілля Кива прийшов до сесійної зали Верховної Ради у масці Джокера.

фото Яяна Доброносова

Коли новий депутат Сергій Рудик складав присягу, Кива поклав маску на трибуну парламенту. На це відреагував голова Верховної Ради Дмитро Разумков: «Шановні колеги, а можна не перетворювати Верховну Раду в незрозуміло що?».

фото Яна Доброносова

Кива, знявши маску, сказав: «Це те, що вас контролює і слідкує за вами».

На це Разумков відповів: «Ми не боємося гумових масок».

В сесійній залі пролунав сміх, а хтось з депутатів навіть викрикнув: «Панч» (жаргонізм «панч» зустрічається в реперських батлах. Панч – це рядок, який має привернути увагу глядачів та «зачепити» суперника. Тобто ця фраза має «вдарити» конкурента, максимально дотепно висміяти його, щоб надати переваги у батлі – ред. 1News).

https://twitter.com/grishchukroma/status/1194207256700698625?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1194207256700698625&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.pravda.com.ua%2Fnews%2F2019%2F11%2F12%2F7231727%2F

На своїй сторінці у Facebook Ілля Кива виклав своє фото у масці, яке підписав: «Кожен з нас сьогодні трохи «Джокер».

В Телеграм-каналі пранкера «Джокера», який переписувався з депутатами від партії «Слуга народу», з’явилось фото Киви у масці з підписом: «Кожен, хто вдягнув маску Джокера, став другом Джокера и отримує імунітет. Дякую Ілля».

Вірогідно пранкер таким чином натякнув, що Киві відомо, хто насправді спілкується від імені Джокера, а також на те, що жартувати над цим нардепом він не буде.

Додамо, що Генпрокуратуру та НАБУ просять завести справу на нардепа Миколу Тищенка (Слуга народу) за листування з пранкером.

Нагадаємо, 11 жовтня депутат від «Слуги народу» Олександр Дубінський прийшов до парламенту у футболці з міксом принтів Бетмена та Джокера.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close