Цікаве

У Великобританії доктор повідомив про народження людини, яка здатна прожити тисячу років

У Великобританії доктор Обрі де Грей, який є одним із засновників фонду SENS, заявив, що в світі вже народилася людина, яка здатна прожити 1000 років, повідомляє 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

За його словами, в сучасній науці скоро почнеться ера боротьби зі старістю.

Фонд SENS спеціалізується на вивченні процесу старіння організму і пошуку коштів для того, щоб продовжити людське життя. За словами Грея, вже зараз існує якийсь індивід, який зможе дожити мінімум до 1000 років завдяки імунітету до всіх захворювань, які є в природі. Протягом 20 років вченим вдасться створити препарат, здатний зупиняти вікові зміни в організмі. Після цього залишиться тільки впоратися з вірусами і патологіями, що дозволить зробити максимальний вік людини необмеженим.

«Старіння кожен день вбиває до 110 тисяч осіб у всьому світі. Воно заподіює страждання і просто губить життя на Землі. Багато хто впевнений, що звернути цей процес назад неможливо, але це не так. Дана проблема вже зараз піддається технологічному втручанню », – розповів Грей.

В ООН раніше заявляли, що протягом 30 років чисельність людей старше 60 років буде мінімум в два рази більше, ніж зараз. За словами Грея, дана тенденція говорить про те, що показники почнуть збільшуватися в геометричній прогресії. Через це вже зараз необхідно розробляти противірусні препарати нового покоління, здатні продовжувати життя не старіючій людині.

 

 

 

 

Back to top button