Цікаве

У Центрі зайнятості розповіли про найпопулярніші вакансії у період карантину

Начальник Управління надання послуг населенню Державного центру зайнятості Інна Бондіні повідомила, що під час карантину багато актуальних вакансій є у сільському господарстві, у сфері охорони здоров’я, наданні соціальної допомоги, у сфері логістики, забезпеченні правопорядку. Про це Інна Бондіні сказала в інтерв’ю «Главкому».«Минулого року у нас було 100-120 тисяч вакансій, тобто більш, ніж наполовину їхня кількість нині зменшилася», – зазначила Бондіні. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Главком.

На думку чиновниці, причина скорочення кількості вакансій така сама, як і збільшення кількості шукачів роботи. «Деякі підприємства призупинили свою роботу. Вакансії закрилися ще й тому, що тепер потенційний робітник не має змоги добиратися до місця роботи. Можливо, вони відкриються після закінчення карантину, коли почне відновлюватися бізнес», – зауважила начальниця.

Зі слів Бондіні, зараз люди шукають різну роботу і в період карантину готові до зміни роботи, готові до зміни кваліфікації. «Статистика свідчить, що навіть в умовах карантину, з 12 березня ми працевлаштували майже 80 тис. безробітних. 70% з них влаштувалися у сфері сільського господарства, 8% — у переробній промисловості, 7% – у сфері торгівлі, у будівництві, держуправлінні, сфері транспорту та кур’єрської діяльності – десь по 2-3%», – сказала Інна Бондіні.

Нагадаємо, в Україні стрімкими темпами зростає безробіття. Кількість громадян, які втратили місце роботи лише за останні два місяці перевищила 200 тисяч. І це лише офіційні дані, якими оперує Державна служба зайнятості.

Загалом кількість зареєстрованих безробітних в Україні нині становить 490,5 тис. осіб. Це на 60,7% більше минулого року. З них 408 тисяч отримують допомогу. Паралельно з різким зростанням кількості незайнятих майже на 60% від минулорічних показників знизилася кількість вакансій. Сьогодні їх 50,5 тис.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close