Цікаве

У США збудують гігантську сонячну електростанцію

Передбачається, що проєкт буде введений в експлуатацію у 2022 році і включатиме в себе гігантську літій-іонну батарею на 380 МВт/1400 МВт*год – одну з найбільших систем накопичення енергії в світі

У США в штаті Невада побудують сонячну електростанцію потужністю 690 МВт.

Проєкт найбільшої у країні СЕС Gemini затвердили Міністерство внутрішніх справ і Бюро з управління земельними ресурсами (BLM), – інформує 1NEWS.

Сонячну електростанцію площею 28 кв. км зведуть на державних землях компанії Arevia Power і Solar Partners XI. Електростанція буде щорічно перераховувати казначейству США 3 млн доларів у якості орендної плати за цю ділянку.

Раніше регулятори штату схвалили 25-річну угоду про купівлю електроенергії між консорціумом проєкту Gemini і NV Energy, найбільшою електроенергетичною компанією у Неваді. NV Energy платитиме у середньому 38,44 доларів США за МВт*год електроенергії, що виробляється Gemini.

Передбачається, що проєкт буде введений в експлуатацію у 2022 році і включатиме в себе гігантську літій-іонну батарею на 380 МВт/1400 МВт*год – одну з найбільших систем накопичення енергії в світі.

Вартість проєкту оцінюється в 1 млрд доларів США.

Джерело: Eco Town

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close