Цікаве

У США виставили на аукціон найменший у світі серійний автомобіль

Американський аукціонний будинок Bring А Trailer оголосив про продаж одномісного триколісного автомобіля Peel P50. Модель є найменшим серійним автомобілем у світі. Про це йдеться на офіційному сайті торгового майданчика, передає 1NEWS з посиланням на Свідок.

Цей екземпляр є одним із 50 триколісних автомобілів, випущених британською компанією Peel Engineering з 1962 по 1965 рік.

Автомобіль був куплений новим в Канаді і довгий час знаходився в одній сім’ї. У 2018 році Peel P50 придбав покупець зі США і повністю відреставрував авто.

Модель має 4,2-сильний мотоциклетний двигун DKW і триступеневу механічну коробку передач. Максимальна швидкість становить 60 км/год.

Двигун розташований спереду справа і агрегатується з триступеневої механічною коробкою передач, яка не має задньої передачі. Базова версія Peel P50 крім однієї фари включала склоочисник вітрового скла. Витрата палива – 2.8 літра / 100 км.

Кузов автомобіля зроблений зі скловолокна і пофарбований у червоний колір. У салоні встановлено крісло, обтягнуте штучною шкірою. За модель просять 30 тисяч доларів.

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close