Цікаве

У Швеції жінка протягом 30 років примусово утримувала вдома власного сина

Нині 41-річний чоловік перебуває у лікарні на реабілітації

Поліція Стокгольма арештувала 70-річну жінку, яку підозрює в примусовому утримуванні свого сина у квартирі протягом 28 років.
Нині 41-річний чоловік перебуває у лікарні на реабілітації, – повідомляє 1NEWS.

Про утримування чоловіка правоохоронцями повідомила родичка сім’ї, ім’я якої не розголошують. В інтерв’ю шведським ЗМІ вона розповіла, що близько 20 років тому навідувалася до квартири, де мешкала жінка з сином.

Тоді родичка була стурбована долею хлопця, якого мати у віці 11-12 років забрала зі школи, але інші родичі не звернули на це уваги.

«Я була молодою і, зрештою, здалася», — каже жінка.

29 листопада цього року вона спробувала зайти у квартиру вдруге, бо дізналася, що мати хлопця перебувала в лікарні. У квартирі було неприбрано й пахло сечею, пригадує жінка.

Там вона знайшла чоловіка, що лежав на підлозі на ковдрі. У нього не було зубів, він не міг зв’язно говорити й увесь був у синцях і шрамах. Побачивши родичку, він почав промовляти її ім’я. Після цього вона й викликала швидку.

За даними Expressen, чоловік переніс термінову операцію в понеділок, 30 листопада. Нині він перебуває в лікарні на реабілітації. Родичка припускає, що мати чоловіка «повністю контролювала його життя».

Після того, як 41-річного чоловіка ушпиталили, лікарі повідомили про нього правоохоронцям. Його мати, 70-річну жінку, вже арештували. Її підозрюють у насильницькому утримуванні сина протягом майже 30 років.

Мотиви дій жінки поліція поки не коментує. Утім, як розповіла вже згадана родичка шведському суспільному мовнику SVT, жінка раніше втратила старшого сина і після цього почувалася винною в його смерті.

«Вона виявляла надмірну опіку й просто хотіла повернути собі померлого сина», — припускає родичка. Іншого свого сина вона назвала так само, як і загиблого.

Джерело: Громадське

Останні новини

Back to top button