Цікаве

У Нью-Йорку за мільйон доларів продали на аукціоні колекцію малюнків Мухаммеда Алі

Підсумкова ціна продажу утричі перевищила оцінкову

Рідкісна колекція малюнків, ескізів та картин чемпіона з боксу Мухаммеда Алі була продана на аукціоні майже за 1 мільйон доларів.

Близько 26 творів пішли з молотка на аукціоні Bonhams в Нью-Йорку, – інформує 1NEWS.

Підсумкова ціна продажу утричі перевищила оцінкову.

Одна з найочікуваніших робіт, «Жалити як бджола», була продана за 425 тысяч доларів, що в понад 10 разів перевищує передпродажну оцінку малюнка.

Мухаммеда Алі (1942 – 2016) називають одним з найвидатніших спортсменів, активістів і поетів, але його художні таланти менш відомі.

В аукціонному домі розповіли, що боксер малював усе своє життя, його батько був професійним художником, він також брав уроки у спортивного художника Лероя Неймана.

«Мухаммед Алі був культурною іконою, що визначила ціле покоління. Його роботи зображують близькі його серцю предмети: бокс, цивільні права, релігію, мир у всьому світі і гуманізм », – сказала Хелен Холл, директор по масовій культурі Bonhams, перед початком аукціону.

Роботи були виставлені на аукціон колекціонером творів мистецтва і другом Родні Гілтоном Брауном, який сказав, що Алі намалював для нього свої перші три картини після бійки в Бостоні в 1977 році.

Back to top button