Цікаве

У Нью-Йорку планують будівництво в’язниці-хмарочоса

У Нью-Йорку планують будівництво в язниці-хмарочоса

Фото: Twitter Neighbors United Below Canal
Проект в’язниці

Місто ще не уклало з компанією контракт на будівництво, але кодекси зонування можуть дозволити новій будівлі піднятися на 100 метрів у небо.

У нью-йоркському районі Чайнатаун влада планує побудувати нову в’язницю заввишки близько 100 метрів буквально на їхньому задньому дворі.  Про це пише New York Times.

Місцеві жителі китайського кварталу Мангеттена занепокоєні цим.

Наразі будівельні бригади працюють над знесенням будівлі, що стоїть на тому місці, де буде розташована в’язниця, і жителі кажуть, що відчувають шум, пил і тряску, спричинені проєктом.

Раніше на місці, призначеному для в’язниці, вже було місце для утримання під вартою. Його місцеві жителі називали “Гробницями”. Але новий проєкт буде куди масштабнішим. У ньому буде 1040 ліжок, підземна парковка і близько 20 поверхів.

Як відомо, мангеттенський центр ув’язнення був побудований у стилі єгипетського відродження майже 200 років тому, за що й отримав своє прізвисько. З моменту свого первісного відкриття 1838 року його кілька разів реконструювали, і закрили в листопаді 2020 року перед знесенням.

Ті, хто підтримує план міста з будівництва масивного карцеру, кажуть, що його створення необхідне для досягнення довгострокової мети із закриття острова Райкерс, де повідомлення про насильство і смерті переслідують місто вже багато років.

Знесення планують завершити до початку наступного року, хоча мерія нещодавно заявила, що, найімовірніше, не зможе закрити Райкерс до встановленого законом терміну – 2027 року.

Приблизно 30 відсотків жителів району працюють і живуть поблизу цього місця – це здебільшого люди у віці 65 років і старше, а 60 відсотків – азіати.

У центрі для людей похилого віку, розташованому поруч із місцем в’язниці, є 88 квартир для літніх людей із низькими доходами, що дає змогу переважно іммігрантському населенню району залишатися в суспільстві.

 

Нагадаємо, раніше в китайському місті Чанша сталася сильна пожежа у хмарочосі China-telecom. Десятки поверхів будівлі заввишки понад 200 метрів за 20 хвилин повністю згоріли.

У Дубаї створять найвищий житловий хмарочос у світі

 

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button