Цікаве

У Новій Зеландії дозволили продовжити зйомки серіалу “Володар перснів”

Знімальна група телевізійної адаптації Amazon Prime Video “Володаря перснів”, в якому зіграє зірка “Гри престолів”, отримала дозвіл на в’їзд до Нової Зеландії та відновлення там виробництва.

Такий дозвіл від новозеландського уряду отримали й інші п’ят міжнародних проєктів, зйомки яких також повинні пройти на місцевих локаціях. Серед них: японський серіал “Ковбой Біпоп” і “Могутні рейнджери: Звіроморфи”, а також фільми “Ласунка” і “Найбільша пивна гонка” Пітера Фарреллі. Про це повідомляє 1News.

Зараз в Новій Зеландії вже знаходяться знімальні групи двох проєктів: довгоочікуваного сіквела “Аватара” і фільму “Сила собаки” Джейн Кемпіон.

Робота над серіалом “Володар перснів” була розпочата ще до пандемії. Зйомки проходили в Окленді, коли почався карантин. Деякі члени знімальної групи залишилися на самоізоляції в країні, а інші встигли повернутися до себе додому, і тепер знову вирушають до Нової Зеландії.

Загалом 206 акторам і членам екіпажу, а також 35 членів їхніх сімей дозволено в’їзд в країну протягом шести місяців.

“Наш успіх в перемозі над COVID-19 дає нашій країні можливість стати однією з небагатьох країн, все ще здатних безпечно виробляти екранний контент”, – заявив міністр економічного розвитку Філ Твайфорд.

Серіал не стане рімейком оригінальної трилогії та розповість про події, що передували першій книзі “Братство кільця”. Літературознавець Том Шиппі, який виступає творчим консультантом серіалу, підтвердив, що дія першого сезону розгорнеться в Другу епоху Середзем’я. Глядачі дізнаються, як згас Нумерон, з’явився перстень всевладдя, побачать битви між ельфами та Сауроном.

Відомо, що Джозеф Моул, який зіграв Бенджі Старка, виконає одну з ключових ролей і постане перед глядачами в ролі лиходія Орена. Вілл Поултер зіграє молодого героя Белдора, Маркела Кавен виконає роль якоїсь Тіри. Також до акторського складу приєднався Макс Болдрі, який зіграв у фільмі з Емілією Кларк “Різдво на двох”. Режисером перших двох епізодів став Хуан Антоніо Байона, який зняв “Світ юрського періоду 2”, “Неможливе” і кілька епізодів серіалу “Страшні казки”.

Більшість інформації про серіал тримається в суворій секретності, що ще більше підігріває інтерес глядачів.

Джерело: Variety

Останні новини

Схожі записи
Close
Back to top button