Цікаве

У Норвегії можна орендувати будинок-шпаківню із розкішним краєвидом на фіорди

Норвегія відома своєю первозданною природою і могутніми фіордами. Тепер мандрівники зможуть залишитися наодинці з цією красою в комфортних умовах, орендувавши будинок-шпаківню з розкішним краєвидом, повідомляє 1News. Коштує це задоволення від 210 доларів на добу.

Отже, будинки називаються Birdbox, мають зручності класичного готельного номера і добре ізольовані для захисту від суворих погодних умов. Головна особливість будинків-шпаківень від архітектурного бюро Livit – величезні оглядові вікна і мінімалістичний дизайн.

 

 

В одному з таких елегантних крихітних котеджів можна провести незабутню відпустку або просто ненадовго відключитися від Мережі та побути наодинці. Будиночки доступні в розмірах Birdbox Mini з вартістю оренди 210 доларів за добу або Birdbox Medi – такі можна орендувати за 250 доларів на добу.

В кожному будиночку – ліжко, місце для зберігання речей, стіни з вовняною підкладкою, приглушена колірна палітра і величезні скляні оглядові вікна, щоб милуватися навколишніми краєвидами. Останнє особливо важливе, адже в майбутньому Birdbox планують встановити в різних куточках Норвегії, щоб мандрівники отримали новий досвід у кожному місці, яке вони відвідають.

Зараз Livit пропонує будиночки для оренди у віддалених районах Норвегії – Фауске і Лангеланд.

Birdbox – це збірні та екологічно безпечні конструкції, які легко транспортувати. “Ми хотіли створити продукт, який міг би забезпечити унікальний досвід з мінімальними витратами”, – пояснює Торстейн Аа, дизайнер Birdbox і співзасновник Livit. Тепер всі охочі можуть придбати собі такі будиночки та здавати їх в оренду. Birdbox не потребує обслуговування і може бути піднятий на місце за допомогою вертольота та встановлений на колонах, щоб не зашкодити природі.

Джерело: Dwell

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close