Цікаве

У Німеччині побудують завод з виробництва акумуляторних батарей

Виробництво запрацює у 2021 році

Німецький уряд збирається надати субсидію у розмірі 1 мільярда євро для спорудження у ФРН заводу з виробництва акумуляторних батарей, який запрацює з 2021 року. Про це заявив міністр економіки країни Петер Альтмаєр після зустрічі з віце-президентом Єврокомісії з питань енергетичного союзу Марошом Шефчовичем, – інформує 1NEWS.

“Виробництво має розпочатися якнайшвидше, – наголосив Альтмаєр. – Попит на акумуляторні батареї зараз величезний, і він зростає, його не можуть задовольнити”.

Ясність щодо конкретних компаній, залучених до проекту, та умов роботи підприємства очікується у першому кварталі 2019 року. До консорціуму можуть увійти виробник батарейок Varta, хімічний гігант BASF, німецька дочка американського автовиробника Ford і також німецький автовиробник Volkswagen. Нове підприємство може забезпечити від тисячі до двох тисяч робочих місць.

Альтмаєр хотів би, щоб до 2030 року близько третини батарей у світі вироблялися в Європі. Для реалізації цього плану Німеччина веде переговори з Францією, Польщею та Австрією. Акумуляторні батареї грають надзвичайно важливу роль зокрема для виробництва електромобілів, відтак Альтмаєр називає їх “ключовою технологією”.

Джерело: Німецька хвиля

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close