Цікаве

У наступному році буде продано перше штучне серце

Французька Carmat повідомила про отримання дозволу на продаж в Європі першого в історії штучного серця. Перша така операція може пройти вже наступного року, передає 1NEWS з посиланням на bizua.org.

Крім того, компанія говорить про плани вийти на міжнародний ринок і зазначає, що до 2030 року виручка від реалізації готових виробів досягне €700 мільйонів.

Пересадка серця – одна з найскладніших операцій навіть для сучасної високотехнологічної хірургії. Крім медичних проблем, є також складність з пошуком донора.

Французька компанія має намір раз і назавжди змінити це, випустивши штучне серце, яке повністю замінить живий орган.

Розробка технології почалася ще в 1993 році і тривала довгих 27 років. Зрештою дослідники Carmat не тільки домоглися успіху, але і повідомили про дозвіл від європейських регуляторів на продаж подібних органів на території Європи.

На отримання всіх сертифікатів пішло цілих 10 років. Повідомляється, що після врегулювання всіх юридичних формальностей новий ринок може стати надзвичайно прибутковим, перевищивши €700 мільйонів до 2030 року. Перше штучне серце потрапить до пацієнта вже в 2021 році.

 

 

 

Back to top button