Цікаве

У МЗС розповіли, як працюватимуть аеропорти в разі локдауну

Введення жорсткого карантину (локдауну) в країні закордонному відпочинку українців не завадить – аеропорти в Україні будуть працювати.

Повідомляє глава Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба. До того ж чиновник зазначив, що остаточне рішення щодо локдауну в уряді не ухвалено, розповідає 1News.

“Але моя позиція як міністра закордонних справ полягає в тому, що в разі введення локдауну, я вважаю недоцільним вводити заборону на в’їзд іноземців в Україну і закривати аеропорти, як ми робили це навесні”, – сказав він.

Дипломат пояснив, що навесні закривали повітряний простір, щоб не допустити потрапляння вірусу в країну. Але зараз COVID-19 вже в Україні й немає сенсу закривати аеропорти.

“Вірус уже є всередині країни, як і у всіх інших країнах. Встановлювати заборону на в’їзд вважаю недоречним, і під час дискусій про локдаун буду відстоювати цю позицію”, – повідомив він.

Кулеба підкреслив, що рішення про введення локдауну в Кабінеті міністрів ухвалюватимуть спільно, але пообіцяв максимально збалансоване рішення.

Як повідомлялось:

  • Прем’єр-міністр Денис Шмигаль сказав, що в Україні не будуть посилювати карантин до кінця грудня, але збираються це зробити вже з початку січня 2021 року.
  • Раніше президент України Володимир Зеленський виключив введення локдауну в грудні 2020 року.
  • Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов запевнив, що до кінця 2020 року Україна не повернеться в карантин вихідного дня для стримування поширення коронавірусу.
  • Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко припустив, що під час локдауну, який Кабінет міністрів може ввести на початку січня 2021, будуть працювати церкви, готелі й гірськолижні курорти.
  • Відзначимо, що українців обурила ідея влади щодо локдауну в січні.

Джерело: РБК-Україна

 

Останні новини

Back to top button