Цікаве

У метро можуть з’явитися огородження на платформах

У метро треба підвищувати безпеку пасажирів на платформах. Тому Конфедерація будівельників України пропонує влаштовувати на платформах спеціальні огородження із прозорих ударотривких матеріалів.

Таку пропозицію висловив президент КБУ, екс-заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, повідомляє 1News.

«В Україні частішають нещасні випадки у метро. Більшість з них – летальні. І з цим потрібно щось робити. Наша позиція – запозичувати кращий європейський і світовий досвід. Наприклад, у метро Парижа, Токіо та інших високорозвинених міст на краях платформ встановлюють спеціальні прозорі огородження. Це убезпечує пасажирів від падіння на колії. Крім того, це безпечніше для дітей та маломобільних груп. Думаю, в Україні це теж може спрацювати», – написав він.

За його словами, такі зміни також сприятимуть безперервній роботі метрополітенів, адже станції або навіть гілки метро не будуть перекриватися через такі нещасні випадки.

Ідея Парцхаладзе була також підтримана користувачами мережі Facebook. Майже всі із 1,4 тис опитуваних на його сторінці проголосували «ЗА» прозорі огородження в метро. Також користувачі наголосили, що такі огородження доречно розміщувати лише на найбільш завантажених станціях, а на інших можна розміщувати додаткові засоби привернення уваги – смуги, що світяться, різні попереджувальні знаки тощо.

Відповідну ідею буде запропоновано внести в державні будівельні норми щодо метрополітенів.

ЩЕ РАЗ ПРО ПРОЗОРІ ОГОРОДЖЕННЯ І БЕЗПЕКУ В МЕТРО 🚇У метро треба підвищувати безпеку пасажирів на платформах ‼️ Тому…

Опубліковано Lev Partskhaladze Понеділок, 7 жовтня 2019 р.

Джерело: Лев Парцхаладзе у Facebook

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close