Цікаве

У мережі показали місце де знаходиться субмарина Гітлера (відео)

Зниклий німецький підводний човен U-3523, який нібито перевозила керівництво нацистської Німеччини до Південної Америки, виявлена через 73 роки біля берегів Данії, інформує 1NEWS з посиланням на Апостроф.

Субмарина була виявлена в десяти морських милях на північ від датського міста Скаген і в дев’яти милях на захід від позиції, на якій, як вважається, її знищив британський важкий бомбардувальник B24 Liberator 6 травня 1945 року.

Сканування морського дна показало, що субмарина в даний момент лежить на глибині 123 метрів, що ускладнює доступ до неї. При цьому, як стверджується, її становище дуже незвично – передня частина човна зарита в пісок, а задня частина піднімається над дном на 20 метрів.

U-3523 була зроблена за останнім словом техніки, могла перебувати під водою протягом тривалого періоду часу і мала запас ходу, який дозволяв їй безперешкодно добиратися в тому числі і до берегів Південної Америки.

Неможливість виявити місце затоплення судна породила чутки про те, що воно змогло вислизнути з якимось цінним вантажем на борту.

За даними датського Музей морських воєн, який знайшов знахідку, немає ніяких свідоцтв того, що вона могла перевозити лідерів нацистів або будь-які їх цінності.

“Ходять чутки, що вона мала велике значення для Німеччини, так як зникла після закінчення війни, – заявив директор музею Герт Андерсен. – Думаю, ці чутки підігрівалися тими фактами, що U-3523 була дуже сучасною підводним човном, здатної переміщатися на великі відстані, і що деякі нацисти намагалися втекти з коштовностями в останні дні перед капітуляцією. Однак, насправді, вона йшла до Норвегії, а не в Південну Америку “.

Андерсен також показав копію останньої телеграми, відправленої з субмарини 5 травня 1945 року, в якій не згадується ні про які дорогоцінних вантажах або про високопоставлених пасажирів.

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close