Цікаве

У Мехіко знайшли частини палацу одного з правителів ацтеків

У столиці Мексики під одним з будинків виявили частини давнього палацу ацтеків, інформує 1NEWS з посиланням на thebabel.com.uа.

Під час ремонту на площі Конституції в Мехіко робочі виявили підлогу з базальтових плит. За словами археологів, ця підлога була частиною відкритого простору в палаці ацтекського правителя Аксаякатля.

Палац також використовувався як будинок іспанського конкістадора Ернана Кортеса після падіння імперії ацтеків. На думку археологів, частини палацу, як і інших будівель ацтеків, після того, як їх зруйнували конкістадори, могли бути використані для інших цілей.

Аксаякатль правив між 1469 та 1481 роками і був одним з останніх правителів імперії ацтеків. Кортес прибув на територію нинішньої Мексики в 1518 році у якості командира місії з дослідження регіону для подальшої іспанської колонізації.

Він і його люди взяли в облогу столицю ацтеків Теночтітлан у 1521 році. Коли місто здалося, колонізатори зруйнували його. Будівля, яка зараз стоїть на місці знахідки — Насьйональ Монте де Пʼєдад, — колишній ломбард, побудований у 1755 році.

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close