УкраїнаЦікаве

У Маріуполі рецидивісти пограбували 5 квартир правоохоронців

Троє раніше засуджених чоловіків у Маріуполі здійснили 5 крадіжок на загальну суму понад 330 тис. гривень. Злочинці затримані і прокуратурою Донецької області направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 5 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах організованою групою). Про це 1News повідомила прес-служба прокуратури.

фото прокуратури Донецької області

Як зазначається у повідомленні, слідством встановлено, що троє чоловіків – 1990, 1984, 1985 років народження познайомились під час відбування покарання у місцях позбавлення волі та вирішили після звільнення створити організовану групу для вчинення злочинів проти власності.

Члени групи спеціалізувались на відкритті замків за допомогою відмичок. Потрапляючи до помешкань, крали усе – від одягу до грошей та золотих прикрас.

Органами досудового слідства встановлено, що за час існування організованою злочинною групою вчинено 5 квартирних крадіжок, та завдано шкоди на загальну суму понад 330 тис грн.

Прес-служба прокуратури зазначає, що майже усі потерпілі особи – працівники правоохоронних органів (СБУ, прокуратури, адвокатури).

На даний час обвинувальний акт прокуратурою спрямовано до суду для розгляду по суті. Членам ОЗГ загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Останні новини

Back to top button