Цікаве

У Львові відкрили найбільшу в Україні реанімацію

Реанімація розрахована на 100 ліжкомісць

У Львівській клінічній лікарні швидкої допомоги облаштували найбільшу в Україні реанімацію – на 100 ліжкомісць: 50 – для хворих на COVID-19 і 50 – для пацієнтів з іншими хворобами.

Про це повідомив директор Львівської клінічної лікарні швидкої допомоги Олег Самчук, – інформує 1NEWS.

«Найбільша реанімація в Україні – 100 реанімаційних ліжок! Саме стільки їх зараз у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова. Від початку пандемії ми збільшували кількість місць, щоб мати змогу рятувати життя львів’янам та жителям області! 50 із них – для пацієнтів із Covid-19. І поряд із кожним – апарат ШВЛ! Укомплектувати ними реанімацію було принципово важливо, і нам це вдалося. Ще 50 ліжок – для пацієнтів з іншими хворобами: політравми, інсульти, інфаркти, сепсис та поліорганна недостатність, а також стани після тяжких операцій», – зазначає Самчук.

За його словами, завдяки портативним ренгтген- та УЗД-апаратам лікарі лікарні мають змогу оперативно виконувати всю необхідну діагностику. Поряд із реанімацією – КТ і МРТ. У лікарні обладнана сучасна лабораторія.

Наразі в реанімації перебувають 78 пацієнтів. З них близько 30 – з коронавірусною хворобою. На апаратах штучної вентиляції легень – 13 людей. Очолює відділення анестезіології та інтенсивної терапії д.м.н. Наталія Матолінець.

Джерело: Укрінформ

Останні новини

Back to top button