Цікаве

У Львівській області звільнили вчительку, яка вдарила учня

Поліцейські проводять опитування учасників та очевидців події у присутності батьків та психолога для встановлення всіх обставин

Під час моніторингу соціальних мереж, співробітники поліції виявили пост із відео, на якому жінка, ймовірно, вчителька, кілька разів вдарила хлопчика.

Встановлено, що подія сталася 3 грудня під час перерви у шостому класі середньої загальноосвітньої школи, розташованої в одному з сіл Львівської області, – інформує 1NEWS.

Також правоохоронці встановили вчительку та 11-річного учня. На цей час із заявою про вчинення правопорушення до поліції батьки хлопчика не зверталися.

Поліцейські проводять опитування учасників та очевидців події у присутності батьків та психолога для встановлення всіх обставин.

Окрім того, правоохоронці повідомили про подію працівникам Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

Пізніше Жовківська районна адміністрація у Фейсбуці повідомила, що вчительку звільнили.

«Жовківська районна державна адміністрація інформує щодо інциденту, який мав місце у навчальному закладі с.Потелич, комісією прийнято рішення згідно з наказом 64-к Потелицької ЗОШ І-ІІІ ступенів звільнити з посади заступника директора з виховної роботи, 07.12.2020р. за згодою двох сторін», – йдеться в повідомлені.

Джерело: Укрінформ

Back to top button