Цікаве

У Києві відкрили найбільший в Україні сервісний центр МВС (ФОТО)

Сервісний центр надає понад 1000 послуг на день та одночасно обслуговує до 30 клієнтів

Сервісний центр МВС № 8041, що працював в м. Києві на вул. Туполева, 19, переїхав у сучасне просторе приміщення на вул. Перемоги, 20, що у Святошинському районі м. Києва.

Сервісний центр надає понад 1000 послуг на день та одночасно обслуговує до 30 клієнтів, – інформує 1NEWS.

Серед основних переваг оновленого центру – розширення переліку послуг, просторий open space – понад 2 000 м², використання сучасних технологій та клієнтоорієнтований персонал, велика загальна площа території – 3,5 га, заїзд із двох напрямів (вул. Мельниченка та вул. Перемоги), територія під автодром для складання іспитів, містка площадка для експертів (вміщує понад 50 автівок, зокрема, крупногабаритних), парковка для 600 авто, 850-дюймовий LED екран електронної черги.

Розділені зони надання послуг створюють комфортні умови для перебування в сервісному центрі МВС. На першому поверсі знаходиться великий зал, де надаються послуги з реєстрації транспортних засобів, видачі довідок про несудимість, видачі свідоцтв про допущення транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів, а також з надання витягу з Єдиного державного реєстру транспортних засобів. На другому поверсі здійснюється обмін та відновлення посвідчення водія.

У приміщенні встановлений термінал електронної черги, в якому після завершення карантину відвідувачі отримуватимуть талони електронної черги на поточний день. Наразі ж послуги надаються за попереднім записом через функціонал е-черги на сайті Головного сервісного центру МВС.

У новому сервісному центрі МВС передбачені зручності для маломобільних груп населення та відвідувачів з дітьми. Тут встановлена вебкамера, за допомогою якої на офіційних вебсайтах сервісних центрів МВС в онлайн-режимі можна переглянути процес обслуговування і завантаженість.

Джерело: МВС

Останні новини

Back to top button