Цікаве

У Києві таксист вигнав Уляну Супрун з автомобіля

Причина, за словами ексміністра охорони здоров'я, у тому, що водій відмовився відкрити вікно, бо боявся захворіти через протяг

Ексочільниця міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун повідомила, що таксист під час поїздки попросив її з чоловіком вийти з авто на півдорозі.

Про це вона розповіла у Facebook, – інформує 1NEWS.

Причина, за словами Супрун, у тому, що водій відмовився відкрити вікно, бо боявся захворіти через протяг. І натомість запропонував вийти на півдорозі.

“Ми з Марком щоразу, як замовляємо таксі, просимо водіїв трохи відчинити хоча б одне вікно. Сьогодні вчинили так само — попросили опустити скло на одному вікні на 2 сантиметри нижче. Але водій сказав, що не хоче цього робити через те, що утвориться протяг. А він боїться захворіти. Тоді ми сказали йому, що від протягу не передаються небезпечні збудники хвороб, на відміну від задушливого повітря. Пробували розказати про дослідження. Але він не захотів нас чути. Натомість запропонував вийти на півдорозі з авто. Водій злякався міфічного протягу більше, ніж реального COVID-19”, – розповіла Супрун.

Ексочільниця МОЗ нагадала, що SARS-CoV-2 передається повітряно-крапельним шляхом. Найімовірніше це може трапитися при тривалому контакті (довше 15 хвилин) та на близькій відстані (менше 1,5 метри) від інфікованої людини. Ще імовірніше, що це відбудеться у невеликому та погано провітрюваному приміщенні. Наприклад, у таксі.

Останні новини

Back to top button