Цікаве

У Києві пройде виставка, присвячена пандемії

“Сто днів самотності” — це спільна виставка Vogue UA i Port.agency, яка пройде з 3 липня до 31 серпня у просторі Kooperativ. Натхненням для неї став проєкт журналу Vogue UA “Картина світу”, розповідає 1News.

У ньому — світовідчуття українських художників, фотографів, дизайнерів під час пандемії. Кожен зі співавторів намагався передати в одному зображенні свої почуття – дуже різні та інтимні. Ці карантинні хроніки свідчать: життя не завмерло, воно триває.

Виставка

“Людство переживає друге народження. Такий шлях оновлення було обрано для нас кимось — всесвітом, природою, а можливо, й нами самими. Це нелегко й незвично, проте кожен з нас не втрачає надії — і прагне поглянути на оновлений світ по-новому”, — коментує концепт проєкту Пилип Власов, головний редактор Vogue UA.

Рефлексії про час, проведений в ізоляції, у кожного художника різні, але їх об’єднує відчуття життя, яке не зупинилося. Маша Рева та Іван Грабко застрягли в Мексиці, де матеріалами для їхньої творчості за відсутності звичних полотен стали “продукти” місцевого ландшафту: рибальські сітки, каміння і знайдене на пляжі сміття — наприклад, пластик, який використала у своїй роботі Маша, привертаючи увагу до екологічної проблеми.

У Києві пройде виставка

У виставці беруть участь: Маша Рева, Люся Іванова, Марія Куліковська, Антон Логов, Іван Грабко, Віктор Бакін, Дар’я Кольцова, дует Krolikowski Art, Євген Примаченко, Віталій Янковий, Оля Федорова, Ігор Єфімов, Женя Лісняк.

“1 липня — це символічна дата, 100 днів з початку карантину в Україні, — коментує кураторка проєкту Катя Тейлор. — Проєкт присвячений людині, яка залишилася наодинці з собою, своїми страхами і мріями, розчаруваннями та очікуваннями. Через особисті історії авторів виставка розповідає про ізоляцію і роздуми щодо нової реальності”.

Виставка стане першою мистецькою подією в рамках колаборації Port.agency та Kooperativ. Упродовж року на території простору проходитимуть змінні експозиції, дискусії та творчі зустрічі для взаємодії артспільноти, бізнесу та IT-сфери.

Виставку можуть відвідати всі охочі за умови попередньої реєстрації.
Години роботи виставки: у п’ятницю з 16:00 до 18:00, суботу і неділю з 10:00 до 17:00.
Де: Kooperativ, Київ, вул. Січових Стрільців, 23А

Джерело: Vogue

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close