Цікаве

У Києві нагородили найкращих журналістів України

За перемогу цього року змагалися 25 матеріалів, які було обрано відбірковою комісією та журі з 711 робіт поданих на конкурс.

У Києві оголосили переможців 10-го Національного конкурсу професійної журналістики «Честь професії 2019».
Про це повідомляє 1NEWS.

 

В окремих номінаціях перемогли:

«Найкраще подання складної теми» – Марина Ансіфорова з матеріалом «Штаб-квартира судді Артура: гості з лави підсудних» програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» (Bihus.Info).

«Найкращий репортаж» – «Мінна долина» від журналістки «Радіо Свобода» Тетяни Якубович, співавтори — Сергій Коровайний (фото), Владислав Закревський (мультимедіа-дизайн).

«Найкраще подання резонансного матеріалу» – Леся Іванова з матеріалом «Розвідкою по нирках», який вийшов у програмі «Наші гроші з Денисом Бігусом» (Bihus.Info).

«Найкращий матеріал з громадянською позицією» – серія матеріалів про Катерину Гандзюк «Серійна бездіяльність, або Особливості слідства у справі Гандзюк» від журналістки «Української правди» Мар’яни П’єцух.

«Надія журналістики» – Антон Столяров з матеріалом «Гніздечко від орла: як в гуртожитку Поплавського оселились депутати» («Наші гроші з Денисом Бігусом» (Bihus.Info).

Регіональний приз здобула журналістка Євгенія Мельник за цикл «Донбас сьогодні».

Нинішній конкурс «Честь професії» став уже десятим за рахунком.

За перемогу цього року змагалися 25 матеріалів, які було обрано відбірковою комісією та журі з 711 робіт поданих на конкурс.

Джерело:  Громадське

Back to top button