Цікаве

У Києві через карантин закрилась відома мережа пабів

Через тяжку економічну ситуацію власники прийняли рішення відмовитися від бізнесу

У Києві закрилася мережі пабів “Тролейбус”.

Через тяжку економічну ситуацію власники прийняли рішення відмовитися від бізнесу, – повідомляє 1NEWS.

Всі шість пабів закрилися. Вони перебували в місцях з хорошим транспортним потоком – на Мінській, на вул. Прорізній, вул. Великій Васильківській та ін., – говорить директор ресторанної мережі, який побажав залишитися неназваним.

Тролейбус працював в сегменті нижче середнього: келих пива можна було замовити за 50 грн, салат – за 100-120 грн, основну страву – за 120-130 грн. Один з колишніх співробітників мережі підтвердив інформацію про закриття всіх пабів. За його словами, це рішення було прийнято через «складну економічну ситуацію і карантин».

Всього в столиці на початку 2020 року працювало близько 2,2 тис. закладів громадського харчування, каже генеральний директор компанії Ресторанний консалтинг Ольга Насонова. З початку року закрилося близько 200 з них.

Найбільше постраждали ресторани в категорії нижче середнього, до яких і відноситься паб Тролейбус. Частина їхніх гостей не можуть собі дозволити піти в ресторан і витратити там 200-300 грн з людини, – каже вона.

Насонова прогнозує, що складна ситуація для ресторанного ринку буде спостерігатися до весни. Високий рівень захворюваності Covid-19 і карантин, який уряд планує ввести в січні, боляче вдарять по закладах громадського харчування. За прогнозами Насонової, кожен другий київський ресторан може не дожити до весни.

Джерело: Finance.ua

Останні новини

Back to top button