Цікаве

У Китаї знайшли артефакти віком понад 55 тисяч років

У Китаї знайшли артефакти віком понад 55 тисяч років

Фото: twitter.com/ChinaScience
Нові знахідки свідчать про доісторичну діяльність людини понад 55 000 років тому

Велика кількість артефактів з каменю, кістки і рогу була знайдена на стоянці Чуандун на південному заході китайської провінції Гуйчжоу.

У провінції Гуйчжоу на південному заході Китаю археологи виявили велику кількість артефактів з каменю, кістки і рогу, які були виготовлені стародавніми людьми понад 55 000 років тому. Про це повідомляє Сіньхуа.

Вважається, що стоянка Гуйчжоу, вперше виявлена в 1978 році, існувала в кінці середнього палеоліту, пізньому палеоліті і неоліті.

Нинішні розкопки на цьому місці були третіми з моменту відкриття пам’ятки і тривали близько двох років. За цей час археологи відкрили новий шар ґрунту, де знайшли понад 100 тисяч кісток тварин, понад 10 000 глиняних і кам’яних посудин, а також понад 2 500 предметів з кістки або рогу.

Серед знайдених артефактів науковці виявили скам’янілість корінного зуба Neoanthropus Homo sapiens, предка сучасної “людини розумної” (Homo sapiens), віком 50 000 – 60 000 років.

Вони також розкопали три могили, яким близько 10 000 років, виявивши людські кістки і кістяні артефакти, включаючи кістяний рибальський гачок.

Попередні два розкопки принесли понад 10 тисяч керамічних виробів, кістяних артефактів, скам’янілостей тварин і людей, а також два майже цілих людських черепа.

Раніше повідомлялося, що середньовічну рукавичку, датовану 14 століттям, знайшли під час розкопок на південний схід від замку Кібург.

У Польщі знайшли давні могили, рештки в яких були зачинені замком

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button