Цікаве

У Китаї ведмеді загризли працівника зоопарку на очах цілого автобуса з туристами

Парк заявляє, що вивчає інцидент, там покращать ситуацію з безпекою та "зроблять усе можливе, щоб усунути наслідки інциденту"

Китайський парк тварин пообіцяв посилити безпеку після того, як на одного з його працівників напали ведмеді.

Людину вбили на очах цілого автобуса з туристами, – інформує 1NEWS.

Нещасний випадок у Шанхайському парку тварин стався у суботу у “зоні диких звірів”.

У соціальних мережах поширюють відео з місця інциденту, на якому видно, як група туристів у автобусі кричить, спостерігаючи за ведмедями.

Парк висловив співчуття родині працівника.

Шанхайський парк на своєму сайті висловив “надзвичайний сум, що сталася така трагедія”, додавши, що адміністрація парку також “вибачилася перед туристами за заподіяні незручності”.

Парк заявляє, що вивчає інцидент, там покращать ситуацію з безпекою та “зроблять усе можливе, щоб усунути наслідки інциденту”.

З того часу “зона диких звірів” тимчасово закрита, відвідувачам повернули гроші та “посилили безпеку виробничої діяльності” в зоопарку.

У Китаї вбивство наглядача зоопарку тваринами – рідкість, але напади трапляються доволі часто. Хоча в більшості випадків їх, як стверджується, спричиняють самі відвідувачі.

У 2017 році чоловіка вкусив ведмідь у парку в Китаї після того, як він проігнорував попередження парку і відчинив вікно у своєму автомобілі, щоби нагодувати ведмедя.

Джерело: ВВС Україна

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close