Цікаве

У Китаї розпочинають масовий продаж клонованих котів

Ринок кішок і собак в країні перевищує десятки мільярдів доларів, щорічно динамічно збільшуючись

Китайська компанія Sinogene найближчим часом приступить до масового продажу клонованих котів.

Про це повідомляє 1NEWS.

За даними видань, таке рішення керівництво Sinogene прийняло після успішного відтворення першої генетичної копії цієї тварини. Надалі компанія планує клонувати коней і поштових голубів.

Кошеня на прізвисько “Часник” з’явився на світ у другій половині липня, проте творці оголосили про його народженні через місяць, коли тварина зміцніла і довела свою життєздатність.

“Після його успішного створення ми почнемо надавати офіційні послуги з клонування”, – розповів ЗМІ заступник керівника підприємства Чжао Цзяньпін. За його словами, відтворити копію улюбленого вихованця можна буде за 250 тис. юанів (35,4 тис. доларів за поточним курсом).

Згідно з офіційною статистикою, в Китаї налічується більше 73 млн власників домашніх тварин, які володіють 91 млн котів і собак. У великих мегаполісах КНР, де в силу цілого ряду факторів багато хто воліє завести вихованця замість народження дитини, бізнес з розведення клонів виявляється особливо прибутковим. Ринок кішок і собак в країні перевищує десятки мільярдів доларів, щорічно динамічно збільшуючись.

Джерело: УНН
Tags

Останні новини

One Comment

  1. Клонировать котов))) Только китайцы могли додуматься до такого. Они итак плодятся так,что мама не горюй. Впрочем,если бы они их меньше употребляли в пищу.

Back to top button
Close
Close