Цікаве

У КМДА вирішили реконструювати і зробити пішохідною вулицю Сагайдачного

Влада Києва доручила комунальному підприємству «Поділ-Благоустрій» провести реконструкцію вулиці Сагайдачного та облаштувати там пішохідну зону. Правда, конкретні терміни проведення цих робіт не встановлені. Про це повідомляє 1News з посиланням на розпорядження КМДА №1197 від 29.09.17.

Згідно з документом, КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м.Києва» доручено передати КП «Поділ-Благоустрій» функції замовника реконструкції вулиці Сагайдачного з облаштуванням там пішохідної зони і всю необхідну для проведення цих робіт документацію.

КП «Поділ-Благоустрій» цим же розпорядженням доручено при необхідності внести корективи в проектну документацію, провести її експертизу і затвердити. А також укласти договір підряду для проведення реконструкції вулиці, в якому буде передбачена гарантія на термін не менше 10 років і беззастережне повернення коштів у разі виявлення контролюючими органами завищення обсягів і вартості виконаних робіт в сумі завищення.

Нагадаємо, з 1 серпня в рамках експерименту вулицю Сагайдачного і частина Контрактовій площі в Києві зробили пішохідною. Для автомобілів виділили проїзд з вулиці Іллінської до вулиці Сковороди, а також невелике місце для парковки.

В результаті разом з територією двох скверів Контрактова площа і частина вулиці Сагайдачного перетворилися в єдину пішохідну зону. Об’їхати її можна по вулицях Покровської (в бік Поштової площі) і Братської (в сторону Верхнього і Нижнього Валів). Перед початком експерименту підкреслювалося, що якщо такі зміни виявляться зручними для киян, вони будуть діяти на постійній основі.

Схожі статті

Загрузка...

One Comment

  1. Цікаво, а хто вирішує, чи зручні такі зміни? Зручно для власників кафешок, які швиденько зайняли тротуар, а пішоходи вимушені скакати з тротуара на дорогу. А хто власники?? Чи не був цей «експерімент» під них і введений??

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close