Цікаве

У Києві хочуть створити Європейський інститут

Основним напрямком роботи Інституту буде творення незалежної експертної публічної дискусії

Депутати Європарламенту та Верховної Ради пропонують створити Європейський інститут при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Про це повідомляє 1NEWS.

Як повідомив депутат Верховної Ради Олександр Домбровський, Україні сьогодні потрібні незалежні осередки Think-Tank, які формуватимуть стратегії та програми підтримки реформ.

“Однак основою є освіта молоді та місцевих кадрів державного управління. Нам потрібна якісна модернізація держави, яка здатна приймати європейські програми розвитку інфраструктури та державних послуг”, – наголосив український депутат.

Як планується, Європейський інститут охоплюватиме такі напрямки діяльності: освіта студентів у галузі європейських студій, права, економіки та соціології, підготовка кадрів держслужбовців, представників органів самоврядування, а також експертів неурядових організацій, здобуття досвіду в отриманні коштів від програм ЄС.

Основним напрямком роботи Інституту буде творення незалежної експертної публічної дискусії, опрацювання програм та стратегій розвитку України, а також моніторинг економічних та політичних процесів.

Джерело: Укрінформ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close