Цікаве

У Кіото вчені знайшли замок полководця, який об’єднав Японію

Тойотомі Хідейосі народився в 1537 році в селянській родині, осиротів в семирічному віці, служив у декількох воєначальників, поки не приєднався до самурая Ода Нобунага, та став одним з кращих його генералів, передає 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

Після загибелі патрона Тойотомі зміцнив свою владу, отримавши від імператора посаду регента і Головного міністра. В цей час він вже фактично правив країною, поступово об’єднуючи роздроблені «квазі-держави» під своїм началом.

Замок Тойотомі, про існування якого історики знали з письмових джерел, був зведений за рік до смерті полководця. Одну зі стін будівлі археологи виявили під фундаментом імператорського палацу Кіото.

Після об’єднання двох династій в 1392 році, Кіотський палац став основним місцем перебування імператорів, і саме на другу половину XVI століття припадають роботи по його розширенню та реставрації.

Палац неодноразово перебудовувався, нинішній свій вигляд він придбав лише в 1855 році, тому розкопки території палацового комплексу завжди передбачають несподіванки. Резиденція Тойотомі Хідейосі примикала до імператорського палацу, але лише під час розкопок з’ясувалося, що це було досить примітне спорудження. Знайдена на дні оборонного рову позолочена черепиця з ім’ям Тойотомі Хідейосі остаточно прояснила, кому належав замок.

Один з експертів вже назвав знахідку найбільшим відкриттям в історії японських замків, підкресливши, що власник хотів передати титул регента своєму малолітньому синові Хідейорі. Професор Токійського університету Казуто Хонго своєю чергою зазначив, що виявлення руїн замку свідчить, що стародавня столиця все ще мала величезне значення для Хідейосі навіть після того, як головним оплотом його клану стала Осака.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Схожі записи
Close
Back to top button
Close
Close