Цікаве

У Кенії вчені відкрили гігантського предка сучасних левів

"Великий африканський лев" жив на території сучасної Кенії у епоху міоцену, яка вважається ключовим періодом у еволюції м'ясоїдних ссавців

Палеонтологи, які працюють у Кенії, повідомили про відкриття гігантського предка сучасних левів. Знайдений екземпляр жив у африканській саванні 23 мільйони років тому, важив близько 1500 кілограмів і був одним із найбільших м’ясоїдних ссавців.

Про це повідомляє 1NEWS.

Команда вчених виявила нижню щелепу, зуби і кістки древнього левоподібного звіра, якого охрестили Simbakubwa kutokaafrika, що на мові суахілі означає “великий африканський лев”.

“Зважаючи на масивні зуби, сімбакубва являв собою великого хижака, значно більшого за сучасного лева та, ймовірно, більшого за полярного ведмедя”, – зазначив член команди палеонтологів Метью Борс із університету Огайо.

“Великий африканський лев” жив на території сучасної Кенії у епоху міоцену, яка вважається ключовим періодом у еволюції м’ясоїдних ссавців. Рештки сімбакубви були знайдені кілька десятиліть тому, однак донині вважалося, що вони належать іншій тварині.

Джерело: Німецька хвиля

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close