Цікаве

У Харкові відкрили центр для безхатьків та ув’язнених

Безхатьки можуть ночувати тут необмежену кількість часу, а колишні ув'язнені - до трьох місяців, поки не налагодять соціальні зв'язки

Після капітального ремонту у Харкові відкрили Центр реінтеграції для безхатьків.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Проект реалізований за фінансової підтримки німецької компанії “GIZ Україна”. Зокрема, за кошти німецьких партнерів проведено капітальний ремонт будівлі: відремонтована покрівля, утеплений фасад, замінено вікна, системи водопостачання та опалення, проведені оздоблювальні роботи. Також у центрі обладнано приміщення для людей з обмеженими можливостями”, – зазначила на відкритті віце-мер Харкова Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, наступного року за рахунок коштів міста впорядкують територію центру.

“Послугами центру користуються і безхатьки, для яких бродяжництво стало способом життя. Працюючи з такими людьми і створюючи для них комфортні умови, ми, в тому числі, повинні захистити здорову частину суспільства від асоціальних форм поведінки. Вони мають бути вимиті, обстежені медиками, також з ними працюють психологи. Ці люди повинні розуміти, що є членами великого людського співтовариства. У цьому і полягає мета цього центру”, – підкреслила віце-мер.

Зі свого боку, менеджер проекту Рене фон Прондзінськи зазначив, що ремонт проведено за енергоефективними технологіями: “Це допоможе заощадити споживання електроенергії і тепла”.

Щодо центру, то на двох поверхах розташовані кімнати для ночівлі чоловіків, жінок і людей з обмеженими можливостями. Є відділення реінтеграції безхатьків та соціальної адаптації людей, які вийшли з місць позбавлення волі. Тут люди зможуть отримати послуги медичного та соціального характеру, їм допоможуть відновити документи, оформити допомогу, знайти рідних.

У центрі одночасно можуть отримувати соціальні послуги до 165 осіб. Безхатьки можуть ночувати тут необмежену кількість часу, а колишні ув’язнені – до трьох місяців, поки не налагодять соціальні зв’язки.

Джерело: Укрінформ

Останні новини

Back to top button