Цікаве

У Данії знайшли найстарішого їжака у світі

У Данії знайшли найстарішого їжака у світі

Фото: Danish Hedgehog Project
Їжак Торвальд

Попередній рекорд належав їжачці, яка була на сім років молодша. Вона мешкала в Ірландії.

 
У Данії знайшли найстарішого їжака у світі. Ним став 16-річний європейський їжак Торвальд. Про це повідомляє The Guardian.
 
Тварина жила у данському Сількеборзі. Дослідники шоковані віком їжака.
 
“Я плакала від радості, коли тримала в руках особину, яка прожила 16 років. Це дуже хороші новини з погляду екології. У відповідних умовах їжаки можуть жити близько 16 років – це дивно. Усі мої колеги сміялися, бо вважали, що я зайве емоційна”, – зазначають вчені.
 
Відомо, що у 2016 році Торвальд помер. Він мешкав у данському центрі реабілітації диких тварин після того, як став об’єктом нападу собаки.
 
“Від отриманих укусів в області спини та черева в організм Торвальда потрапила інфекція, також постраждав його дітородний орган, розміри якого, до речі, вразили нас. У всьому іншому Торвальд був здоровий – свідчення того, що ці колючі ссавці можуть жити і довше 16 років”, – розповіли у Центрі.
 
Також зазначається, що Торвальд був одним із 700 таких тварин, яких знайшли 400 волонтерів.
 
Нагадаємо, раніше влада Нової Зеландії оголосила війну їжакам, які були завезені в країну британськими колонізаторами багато років тому, і розплодилися у великій кількості через відсутність хижаків.
 
В Ізраїлі посадили на дієту товстих їжаків
 
 
 
Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button