Цікаве

У Будапешті оглядове колесо перетворили на ресторан: скільки коштує вечеря

Один з найвідоміших атракціонів в Будапешті – оглядове колесо, об’єднали з рестораном. Тепер страви подають прямо в кабінки. Як справляються офіціанти і скільки це коштує – розповідає 1News.

Ресторан в Будапешті на оглядовому колесі

Поки сотні міст закривають музеї та визначні пам’ятки, оглядове колесо в Будапешті працює і пандемія не стала на заваді. Навпаки, саме завдяки необхідності дотримуватися соціальної дистанції, виникла ідея влаштувати тут ресторан.

За словами власника ресторану Кароля Геренда, зараз для людей дуже важливо сидіти окремо від інших гостей заради безпеки. Оглядове колесо – просто ідеальне для цього місце з його ізольованими кабінками.

Що їдять в ресторані на оглядовому колесі в Будапешті

Відвідувачам пропонують чотири страви. Їх, звичайно, готують на землі. Спочатку офіціант подає закуски, колесо робить оберт. Потім, коли кабінка знову внизу – подають аперитив, потім – основну страву, і нарешті – десерт.

Гості задоволені і стравами, і видом. А головне – ризик підхопити коронавірус значно зменшується.

Що кажуть відвідувачі про незвичайний ресторан в Будапешті

За словами студента з Гонконгу Еріка Чеюнга, почуватися в безпеці важливо, але й розважатися в житті теж потрібно. В таких умовах, він вважає, що це цілком прийнятно.

А інший відвідувач оглядового колеса Шаболц Балажа каже, що він звик часто відвідувати ресторани, але перестав це робити через пандемію. І такий ресторан – це єдиний шанс бути дійсно на відстані від інших відвідувачів.

Ресторан в Будапешті на оглядовому колесі

Скільки коштує романтична вечеря над містом

Абонементи для походу в незвичайний ресторан в Будапешті коштують 150 доларів з людини, втім їх розібрали за кілька днів. Тому на майбутнє організатори планують час від часу влаштовувати такі акції. Особливо, коли пандемія нарешті скінчиться

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close