Цікаве

У Британії визначили найгіршого оповідача сексу

Переміг американський письменник Джеймс Фрей

Лондонський журнал Literary Review вчергове присудив премію за найгірший опис сексу в англомовній літературі. Переміг американський письменник Джеймс Фрей – журі відзначило його автобіографічний роман “Катерина”.

Уяву журі вразили численні еротичні сцени, а особливо детальний опис сексу в паризькій вбиральні між головним героєм книги Джеєм і його коханкою, моделлю на ім’я Катерина, – інформує 1NEWS.

“Джеймсу Фрею цього року вдалося вибитися в лідери списку, до якого входили багато номінантів-чоловіків, завдяки кількості і довжині сумнівних еротичних пасажів у його романі. Цих численних і безперервних сцен фантазій в “Катерині” автору б вистачило, аби завоювати цю нагороду багато разів”, – зазначили судді журві.

Ставки букмекерів говорили про те, що найвищі шанси на премію цього року мав Харукі Муракамі.

І ось за який уривок: “Моя еякуляція була бурхливою і багаторазовою. Знову і знову сім’я лилося з мене, сповнюючи її вагіну і роблячи простирадла липкими. Я ніяк не міг зупинитися. Я боявся, що якщо це триватиме, в мені нічого не залишиться. Юдзу весь цей час спала глибоким сном, не видаючи ані звуку – не чути було навіть її дихання. Проте її геніталії охопили мої і не відпускали. Ніби вони були наділені власною непохитною волею і вирішили витиснути з мого тіла все до останньої краплі”.

Премія видається з 1993 року і відтоді встигла стати культовою. В різні роки її переможцями ставали Стівен Кінг, Моріссі і навіть Тоні Блер.

Джерело: ВВС Україна

Back to top button