Цікаве

У Британії виявили майже 60 тисяч несправних тестів на вагітність

Вони могли помилково повідомляти жінкам про те, що в них буде дитина

Компанія Guangzhou Wondfo Biotech відкликає партію з понад 58 тисяч цифрових тестів на вагітність, які могли помилково повідомляти жінкам про те, що в них буде дитина.

Клієнткам, які придбали несправні тести вже порадили повернути їх назад, – повідомляє 1NEWS.

Виробник тестів каже, що йому відомо, з якою саме партією пристроїв виникли проблеми, тому з відкликанням ще не проданих товарів проблем бути не повинно.

Guangzhou Wondfo Biotech також оприлюднила дані бракованої партії, аби жінки змогли звірити їх з інформацією, вказаною на упаковках придбаних пристроїв.

Всі несправні тести мають однаковий термін придатності – до 9 січня 2020 року. Вони продавалися на території Великої Британії з листопада минулого року.

Рішення про відкликання партії прийняли після того, як були зафіксовані кілька випадків, коли тести помилково повідомляли жінкам про те, що в них буде дитина.

За нормальних умов, кажуть в Національній службі охорони здоров’я Великої Британії, позитивний результат тесту на вагітність майже завжди є вірним.

А от негативному варто довіряти менше – він нерідко виявляється помилковим.

Компанія Healthpoint, яка продає тести на території Британії, каже, що вже прибрала несправні пристрої з полиць магазинів.

Джерело: ВВС Україна

Tags

Останні новини

Back to top button
Close