Цікаве

У 2019 році відбудеться прем’єра української еротичної комедії

Фільм розповідає історію сучасної інтелігентної жінки Пенелопи, яка живе у Львові і працює в архіві

Кінокомпанія “Крісті Фільм” представила Держкіно завершений виробництвом короткометражний ігровий фільм “Порядна львівська пані”, який покажуть в Україні наступного року.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Порядна львівська пані” – це еротична комедія за мотивами однойменної книги відомої української письменниці Люби Клименко. Режисером картини є Наталя Пасеницька, автором сценарію – Марина Меднікова, продюсером – Юрій Мінзянов. Прем’єра фільму в Україні запланована на 2019 рік”, – ідеться в повідомленні.

Як зазначається, фільм розповідає історію сучасної інтелігентної жінки Пенелопи, яка живе у Львові і працює в архіві. Життя Пенелопи складається за звичною схемою “родина – робота”. Все порядно, культурно, чемно і… нестерпно нудно. Втім, одного чудового дня все змінюється. До архіву приїжджає у відрядження молодий доктор наук Дмитро Остромирський. Зустріч героїв призводить до шалених пристрастей і божевільних вчинків.

За словами продюсера фільму Юрія Мінзянова, найголовніший меседж фільму – не треба жити не своїм життям, не треба боятися змін, не треба боятися зустріти щире та ніжне кохання, яке змінює все життя.

Кінопроект цього фільму став одним із переможців десятого конкурсного відбору Держкіно і отримав державну фінансову підтримку розміром 995 тис. грн, що і складає загальну вартість виробництва картини.

Джерело: Держкіно

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close