Цікаве

Три депутати прийшли до Верховної Ради з новими iPhone 11 (фото)

2 вересня одразу три народних депутати прийшли до Верховної Ради з iPhone 11, які були офіційно представлені тільки на початку вересня цього року. Кореспондент 1News зафіксував, що з новими телефонами у сесійній залі були депутати від фракції «Опозиційна платформа – За життя» Дмитро Ісаєнко та Суто Мамоян.

фото 1News

Ісаєнко відомий тим, що був заступником міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунальних послуг з 2007 по 2015 рік. На цій посаді у сумнівний спосіб отримав статус учасника бойових дій. Однак після того, як журналісти з’ясували, що насправді він не був в АТО, Ісаєнко відмовився від цього статусу.

Фіктивне отримання статусу учасника бойових дій стало також причиною його звільнення з посади заступника міністра ЖКГ.

Також журналісти неодноразово наголошували на тому, що Ісаєнко, який жодного дня не пропрацював у бізнесі, у 2013 році задекларував 20 млн гривень.

народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Дмитро Ісаєнко. Фото 1News

Колега Ісаєнка по фракції Суто Мамоян, який також виявився власником нового iPhone 11, відомий тим, що володіє підприємством з виробництва м’ясних продуктів. Його брат Рустам Сутко працює в Генеральній прокуратурі України.

Цікаво, що дружина брата Мамояна Наталя Ковалевська, згідно з даними системи «YouControl», є засновником компанії з назвою «Даріо Срна», яка розміщується в нині окупованому Донецьку. Фірма займається готельним бізнесом і за даними реєстрів продовжує діяльність.

Додамо, що Даріо Срна – це відомий футболіст, колишній капітан футбольного клубу «Шахтар».

У Суто Мамояна є ще один брат – Сергій. Він депутат Полтавської обласної ради 7 скликання та помічник народного депутата 8 скликання Сергія Капліна.

народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Суто Мамоян. Фото 1News

Ще один iPhone 11 2 вересня у Верховній Раді зафіксували журналісти видання «Страна». Вони сфотографували з новим телефоном депутата від «Слуги народу» Олександра Салійчука.

Салійчук пройшов до парламенту за списком «Слуги народу» під 76 номером. Він був представником Зеленського в Рівненській області. Співвласник і директор ТОВ «Перший м’ясний дім» (ТМ «Гощанські ковбаси»).

Середня ціна iPhone 11 в Україні зараз складає близько 1500 доларів або 37500 гривен, що фактично еквівалентно місячній заробітній платі народного депутата.

Back to top button