Цікаве

Тренування під час карантину: прості вправи для кожного

Життя – це рух, і регулярна фізична активність і навантаження, необхідні всім людям, незалежно від віку і статі, а особливо під час карантину. адже, виконуючи заклик українського МОЗ залишатися вдома, щоб не нарватися на загрозу зараження коронавірусів, українці, як наслідок, суттєво знижують свою фізичну активність, ніж піддають себе іншу небезпеку – гіподинамії. У програмі “Ранок з Україною” на телеканалі “Україна” експерти розповіли, що таке гіподинамія, ніж вона загрожує і, головне, як від неї вберегтися, повідомляє 1News.

Гіподинамія – це не окреме захворювання, а патологічний стан, що виникає через недостатню фізичну активність людини. Вона виникає тоді, коли людина веде малорухливий спосіб життя, мало проводить часу на відкритому повітрі і відмовляється від банальної ранкової зарядки.

“Гіподинамія – це бич сучасності, це стосується міських жителів, які постійно перебувають в замкнутих стінах. Сьогодні з огляду на те, що підприємства закриті на карантин, у людей жорстка гіподинамія, яка може призводити до кисневого голодування, до детренированности м’язів і найголовніше – до детренированности серцевих м’язів “, – коментує лікар Віктор Сидоренко в програмі” Ранок з Україною “.

Першими дзвіночками гіподинамії можуть бути слабкість, задишка, блідий колір обличчя і нерівний ритм серцебиття. І примітно, що гіподинамія може проявитися не тільки у людей середнього або старшого віку, але навіть у молодих.

“Для середньостатистичної людини досить робити 5-8 тисяч кроків в день, щоб відчути себе втомленим і лягти спати”, – розповів лікар.

Але фахівці нагадують, такі прогулянки в місті слід виконувати тільки після закінчення карантину. А ось чим їх замінити, розповів фітнес-тренер.

“Це не складно. Тренування, яка дозволяє утримати фізичну форму. Краща вправа всіх часів і народів – це присідання. Для жінок це також можуть бути віджимання від підлоги з колін. Домашнім тренувань можете приділяти від 25 хвилин до години в день”, – радить фітнес-тренер Микола Рудько в ефірі телеканалу “Україна”.

Краща вправа на карнтині – це присідання

Також, за словами експерта з фітнесу, не зайвими будуть стрибки на скакалці, стійка в планці або йога. Але якщо з дисципліною у вас не дуже і ви кожен день відкладаєте фізкультуру на завтра, тренер радить діджіталізіроваться і тренуватися за допомогою смартфона або комп’ютера.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close