Цікаве

Toyota показала концепт автомобіля зі “штучним інтелектом”

Наприклад, він здатний самостійно підбирати саундтрек, спираючись на манеру їзди і настрій водія, може постачати пасажирів інформацією на теми, які, як здасться помічникові, можуть бути їм цікаві

Японський автовиробник Toyota показав концепт автомобіля моделі LQ.

Про це повідомляє 1NEWS.

Концепт побудований на базі вже відомого проекту i-Concept – його Toyota показувала в 2017 році на виставці електроніки в Лас-Вегасі.

Модель майбутнього Toyota LQ має стримане оформлення салону з футуристичний кермом, а високі технології в авто полягають в системі автономного управління 4 рівня в спеціально розробленому помічника на імʼя Yui.

Основне завдання Yui – збільшувати комфортність поїздок. Наприклад, він здатний самостійно підбирати саундтрек, спираючись на манеру їзди і настрій водія, може постачати пасажирів інформацією на теми, які, як здасться помічникові, можуть бути їм цікаві.

За допомогою елементів підсвічування інтер’єру робот навіть буде вказувати на того пасажира, до якого звертається в конкретний момент. Стверджується, що в майбутньому Yui з’явиться в смартфонах та інших мобільних девайсах.

Ще одна особливість концепту – система Digital Micromirror Device, вбудована в головну оптику.

Вона складається із сотень тисяч мікродзеркал і керуючої електроніки і призначена для проектування на проїжджу частину різних піктограм і написів: тим самим машина буде спілкуватися з іншими учасниками руху і пішоходами.

Також функція Valet Parking System дозволить не турбуватися про паркування: автомобіль сам знайде місце на найближчій стоянці, сам туди поїде і припаркується, а потім за необхідності повернеться назад.

Джерело: Motor1

Back to top button