Цікаве

Топ-7 речей, які додають вік: добірка експерта

Стилістка Катерина Полякова розповіла, що є речі, які якими би цікавими не здавалися, але вони все одно морально віджили своє. Тому такий одяг або аксесуари можуть додавати вік.

За словами експертки, чіплятися за речі, які зараз 100% неактуальні, в надії, що вони отримають друге життя, не завжди розумно. Особливо, якщо хочеться бути стильною, сучасною і молодою саме тут і зараз, передає 1News.

  • Неактуальне хутро

Шуби, як на фото зліва, завжди вважалися показником достатку. Сьогодні вони неактуальні і додають навіть дуже молодим дівчатам вік – мода змінилася.

Неактуальне хутро
  • “Цікавий” трикотаж

Чим простіший трикотаж (особливо в портретній зоні), тим імовірніше, що він буде освіжати і не додавати вік. Краще без бісеру, страз та іншого.

"Цікавий" трикотаж
  • Головний убір з фантазією

Камінці, пір’ячко та інше на шапках і інших головних уборах – це немодно і, відповідно, дуже сильно старить.

Головний убір з фантазією
  • Павлопосадська хустка

Таку хустку і подібні для молодої жінки, яка хоче мати сучасний вигляд, не підходять. На щастя, є маса стильних альтернатив.

Павлопосадська хустка
  • Безформна сумка

Неактуальна сумка, у якої немає зрозумілої форми, має неохайний вигляд і псує будь-який образ, а також автоматично додає вік.

Безформна сумка
  • Застарілі прикраси

Раніше біжутерія мала неприховано дешевий, надто складний і масивний вигляд, тому це перевантажує образ і може зістарити – особливо старі гарнітури.

Застарілі прикраси
  • Складна зачіска

Сучасна мода прагне до простоти і природності. Нарочито складні, залиті лаком зачіски, застаріли, а значить і додають років.

Складна зачіска
Джерело: стиліст Катерина Полякова на сторінці в Instagram

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button