Цікаве

Топ-5 веселих комедій для перегляду всією родиною

Кінотеатри залишаються як і раніше закриті, але перегляд фільмів вдома ніхто не скасував. Вихідні – це привід зібратися з родиною та близькими, або ж усамітнитися з чашкою ароматного напою, аби подивитися веселу комедію з хепі-ендом, рекомендує 1News.

Що подивитися вдома: найкращі комедії на вихідні

Superнянь

Клер і Марк зі спокоєм на душі їдуть на вихідні, залишивши свого сина зі старанним і правильним хлопцем Френком. Однак, виявляється що в ці вихідні у Френка день народження і друзі влаштовують йому ефектну вечірку. Дуже скоро Клер і Марк отримають дзвінок з поліції, яка повідомить їм, що їхній син пропав, а в будинку – хаос.

Кохання з перешкодами

Кадр з фільму "Кохання з перешкодами"

Кадр з фільму “Кохання з перешкодами”

Головна героїня Шарлотта – керівниця культурного фонду, яка вже двічі встигла пожити в шлюбі. Шарлотта присвячує всю себе дітям і працює в компанії свого колишнього і дуже ревнивого чоловіка. Її протилежністю є Саша – талановитий джазовий піаніст, який не ставиться до життя дуже серйозно. Він любить вечірки, своїх друзів і піаніно. Вночі він спокушає дівчат у джаз-клубах і вже точно не готовий до відповідальності. Одного разу Саша і Шарлотта, у яких, на перший погляд, немає нічого спільного, зустрічаються.

Інструкції не додаються

Кадр з фільму "Інструкції не додаються"

Кадр з фільму “Інструкції не додаються”

Безтурботний Валентин Браво насолоджується життям в Акапулько і щоночі проводить час з новою дівчиною. Одного разу він зустрічає Джулі, з якою заводить курортний роман, який повністю змінює його життя. Через два роки дівчина приходить до Валентина з дитиною на руках і заявляє, що це його дочка. Однак виявляється, що Джулі сама не готова до виховання дитини, тому збігає, залишивши розгубленого Валентина з дитиною.

Патрік

Кадр з фільму "Патрік"

Кадр з фільму “Патрік”

Сара Френсіс – молода вчителька, яка ніяк не може налагодити своє життя. Тому їй найменше потрібен хтось, про кого треба дбати. Але у бабусі Сари зовсім інша думка, тому як спадок вона залишає їй моторного і пустотливого мопса на ім’я Патрік. Крім того, що за ним тепер потрібно доглядати, Патрік постійно втягує Сару в неприємності.

Шпигун по сусідству

Кадр з фільму "Шпигун по сусідству"

Кадр з фільму “Шпигун по сусідству”

“Бездара” – так називають Боба Хо сусіди, не підозрюючи, що насправді він – секретний агент. Одного разу сусідка просить Боба посидіти з її дітьми. Ніхто не міг подумати, що ця витівка обернеться справжнім кошмаром: один з маленьких підопічних “китайського няня” випадково вводить в комп’ютер секретний код, чим накликає на голову Боба Хо масу неприємностей.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close