Цікаве

Топ-5 цікавих серіалів з захоплюючим сюжетом

Щорічно виходить величезна кількість серіалів і не всім серіаломанам вдається встежити за новинками. Якщо ви в пошуку захопливого сюжету і не знаєте, що вибрати, подивіться і 5 варіантів серіалів, які були високо оцінені глядачами та точно вам сподобаються, рекомендує 1News.

Вбиваючи Єву

Кадр з серіалу "Вбиваючи Єву"

Кадр з серіалу “Вбиваючи Єву”

Чорна комедійна драма оповідає про Єву Поластрі, якій набридла робота в британських спецслужбах. Єва цікавиться психологією жінок-убивць, а також їхніми методами вбивства. Після зухвалої витівки під час розслідування, Єву Поластрі звільняють з МІ-5. Але до приємного здивування, Єву вербує секретний підрозділ МІ-6, який переслідує міжнародну вбивцю Вільянеллу. Єва Поластрі стає одержимою вистежуванням Вільянелли по всій Європі, і виявляється, що сама вбивця також жадає зустрічі з Євою.

Українського глядача цей серіал також порадує тим, що в п’ятому епізоді третього сезону одну з головних ролей зіграв український актор Роб Фельдман.

Роки

Кадр з серіалу "Роки"

Кадр з серіалу “Роки”

Дія драматичного серіалу-антиутопії від шоураннера проєкту “Доктора Хто” розгортається 2019 році та охоплює період наступних непростих 15 років. У центрі сюжету – британська сім’я Лайонс родом з Манчестера: Деніел повинен одружитися з Ральфом, фінансовий консультант Стівен і його дружина Селеста турбуються про своїх дітей, працівниця шкільної їдальні Розі шукає нового партнера, а політична активістка Едіт займається одною гуманітарною справою за іншою. Всі їхні життя з’єднуються однієї вирішальної ночі у 2019 році, і незабаром сюжет прискорюється, спостерігаючи за життям і любов’ю членів сім’ї в майбутньому, коли Великобританію стрясає нестабільний політичний, економічний і технологічний прогрес.

Полювання: Смертельні ігри

Кадр з серіалу "Полювання: Смертельні ігри"

Кадр з серіалу “Полювання: Смертельні ігри”

Заснований на реальних подіях гостросюжетний серіал розповідає про пошук одного з найскладніших і найнебезпечніших злочинців, який заклав бомбу під час Олімпійських ігор в 1996 році. У той час як звичайний охоронець Річард Джуелл опинився в центрі справжньої інформаційної бурі в ЗМІ, адже саме він вчасно виявив бомбу, слідчим довелося обирати, що важливіше захистити – правду або репутацію. Цього року на великі екрани також вийшов фільм режисера Клінта Іствуда про Річарда Джуелла.

Мільярди

Кадр з серіалу "Мільярди"

Кадр з серіалу “Мільярди”

Серіал розповідає історію керівника хедж-фонду Боббі Аксельрода, який накопичує багатство і влада у світі великих фінансів. Агресивна тактика Аксельрода щодо забезпечення високої віддачі від інвестицій часто переходить в нелегальну і тоді він стикається з федеральним прокурором, який не має наміру поступатися своїми принципами. Безліч другорядних сюжетних ліній додає сюжету динаміки, гостроцікавих перипетій і несподіваних поворотів. Головні ролі виконали першокласні актори Пол Джаматті, Деміен Льюїс і Меггі Сіфф.

Світ “Дикий Захід”

Кадр з серіалу "Світ "Дикий Захід"

Кадр з серіалу “Світ “Дикий Захід”

Науково-фантастичний серіал вестерн, заснований на однойменному фільмі 1973 року, розповідає про життя у вигаданому, технологічному парку розваг на Дикому Заході, населеному андроїдами. Парк обслуговує високооплачуваних відвідувачів, які можуть потурати своїм найбільш диким фантазіям, не побоюючись помсти та гніву з боку роботів, чиї програми заважають їм шкодити людям.

Джерело: Сьогодні

Tags

Останні новини

Back to top button
Close